Rybnickie sesje świąteczne

„Coś jest w świętach Bożego Narodzenia, co raz po raz każe zajrzeć nam w głąb siebie, w nasze wspomnienia i pragnienia, w naszą dziecięcą duszę. Ona wciąż jeszcze otwiera szeroko oczy ze zdumienia, stojąc przed tajemniczymi drzwiami, za którymi czeka cud.
Szeleszczący papier, szeptane słowa, płonące świece, ozdobione okna, zapach cynamonu i goździków, życzenia napisane na karteczce lub wypowiedziane prosto do nieba, w nadziei, że może się spełnią – Boże Narodzenie, czy się tego chce, czy się nie chce, budzi to wieczne pragnienie cudowności. A cudowność ta nie jest niczym, co można by zdobyć lub zatrzymać, do nikogo nie należy, ale co roku się pojawia, jak coś, co dostaje się w prezencie.”

/Nicolas Barreau – Sekretne składniki miłości/

Rybnickie sesje świąteczne

Kochani jak minęły Wam święta. Dla mnie to przeminęło zdecydowanie za szybko. Czas leci, życie ucieka, ale warto uwieczniać każdą chwilę naszego życia na zdjęciach, by po latach móc wspominać i cofać się do lat, które minęły, i które nie chcą już do nas powrócić.

Czas sesji świątecznych był dla mnie bardzo intensywny. Nie spodziewałam się tak dużego odzewu z Waszej strony… Nie spodziewałam się, że tak dużo osób będzie chciało skorzystać z moich usług… Nie spodziewałam się, że tylu z Was wybierze mnie na swojego świątecznego fotografa. Mam nadzieję, że i dla Was był to wspaniały czas i cudowna przygoda.

Chciałabym bardzo z serca podziękować za udział w tegorocznych sesjach świątecznych. To był dla mnie wspaniale spędzony czas, móc poznawać Was i Wasze Rodziny. Za co z serca Wam dziękuję i serdecznie zapraszam za rok. Już w tej chwili mogę zapewnić Was, że każda scenka będzie nowa i inna.

 

Serdecznie pozdrawiam,
Kinga

P.S. Pamiętajcie Sesje Świąteczne Rybnik

————————-

W celu zapoznania się z moją oferta zapraszam tutaj.

You May Also Like

Brak komentarzy on This Post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *