Sesja zdjęciowa Dzień Matki Rybnik

„Jest jedna miłość, która nie liczy na wzajemność, nie szczędzi ofiar, płacze a przebacza, odepchnięta wraca – to miłość macierzyńska.”.

/Józef Ignacy Kraszewski/

Sesja zdjęciowa Dzień Matki Rybnik

Dlaczego takie sesje? Przecież każda z nas ma ogrom zdjęć swoich dzieci w albumie. Otóż nie do końca… Mamy ogrom zdjęć w albumach, ale na ilu zdjęciach jesteśmy my? Matki? My robimy zdjęcia, starając się zapisać każdą chwilę z życia naszej Rodziny na kartach zdjęć, ale zapominamy o sobie. Zapominamy o tym, że my również tworzymy tą historię. Stąd pomysł sesji z okazji Dnia Matki. Sesji, które zatytułowałam: „Mama i Ja”.

„Zanim zostałaś poczęta – pragnęłam Cię,
zanim się urodziłaś – kochałam Cię,
zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia –
byłam gotowa za Ciebie umrzeć…”.

(znalezione w sieci)

Jak to mówią: „szewc bez butów chodzi”. Ja sama mam bardzo mało zdjęć z moimi Dziećmi. Nad czym bardzo ubolewam, ale to właśnie ten czas, ta chwila jest idealna. Byśmy w końcu powiedziały STOP. My Mamy jesteśmy ważne. I zasługujemy na to, by i nasze zdjęcia znalazły się w rodzinnym albumie.

Serdecznie zapraszam Was do zobaczenia kilkunastu ujęć z sesji, które odbyły się w tym roku w moim studiu w Rybniku i oczywiście zapraszam na zdjęcia <3 Będzie mi bardzo miło móc Was poznać.

„Możesz osiągnąć największy sukces na świecie, lecz jeśli nie masz kogo kochać, żadna to nagroda. Poczucie spełnienia jakie czerpiesz od drugiego człowieka, zwłaszcza dziecka, zawsze będzie istotniejsze niż to, że ludzie rozpoznają cię na ulicy.”.

/Madonna/

——————
Szczegółowa oferta znajduje się tutaj.

You May Also Like

Brak komentarzy on This Post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *